Tesisat İşleri

Anasayfa »

tesisat işleri izmir

Tesisat İşleri ve Uygulamaları

Veta Yapı olarak İzmir ve çevre ilçelerinde tesisat işleri ve yenilemeleri hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde bulunan tesisa ustalamız ev, yazlık, daire tesisatı işlerinde sertifikalı uzmanlardır. Elektrik tesisatı, su tesisatı ve banyo tesisatı konusunda ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Tamir , bakım ve yenileme konusunda uzman ekibimiz gerekli tüm malzeme ve ekipmanları ile kısa sürede banyo, mutfak ve odaların tüm tesisat işlerini gerçekleştirirler.

İzmir Tesisat İşleri

Sektörde uzmanlığını kanıtlamış personellerimizle tesisat işlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yürütmekte olduğumuz çalışmaların temelinde sıhhi tesisat, su işleri ve elektrik işleri vardır. Ustalarımızın her biri yıllanmış deneyimlere sahip olup her türlü tesisat işlerinizi özenle ve uygun işçilik fiyatlarıyla gerçekleştirmektedir.

Musluk ve Batarya İşleri

Konutlarınızdaki her türlü su kaçağı, su borusu sızıntıları, musluk ve batarya işleri işletmemizin deneyimli ustalarında bir iş günü içerisinde yapılmaktadır. Su akışını kontrol etmek amacıyla kullanılan musluklar ve musluk bağlantı noktaları dahil tüm musluk ve batarya işleriniz derhal ve yerinde yapılır. Uzman personellerimizle ihtiyaca göre bir adet ya da tüm evinizin musluk batarya işlerine ivedilikle yanıt veriyoruz. Uygun işçilik hizmetlerimizle bizlere telefondan 7/24 ulaşabilir ve usta yönlendirmelerimizi sağlayabilirsiniz.

Musluk – batarya işleriniz yapılırken tesisatlara müdahale etmemiz gerekebilir. Bu kapsamda fayanslarınız ve hatta duvarlarınız dahi kırılabilir. Kırılma işlemlerinden sonra kırılan her bir yer eski haline getirilmekte olup kırma işlemleri sadece duvar içi – taban içi döşeme sistemlerini kapsamaktadır.


Elektrik Tesisat İşleri

Firmamız bünyesinde yer alan deneyimli elektrikçilerimizin her birisi alanında uzman olup yeterliliğe sahip personellerdir. 7/2 adresinize ulaşarak her türlü elektrik tesisat ihtiyacınıza cevap verecek niteliğe sahiptirler. Elektrik arızası, elektrik kaçağı, ekipman yenileme, ekipman kontrolü, elektrik tesisatı yenileme işleriniz dahil tüm tesisat işleriniz uzman kadromuzun güvenli ellerindedir. Uygun işçilik maliyetleriyle ev ve işyerinize yönlendirdiğimiz tüm personellerimizin her biri uzman olup tüm sigortaları mevcuttur.


Banyo Tesisatı

Sorunun kaynağını bulmadan banyonuzdaki su tesisatına dair kırma dökme işlemleri başlatılmaz. Böylece ev – işyeri sahibinin fazladan bütçe harcaması da gerekmez. Uzman tesisat ekibimiz adresinize ulaşır, sorunu – sorunları belirler ve kırma dökme işlemi yapılacaksa dahil tüm kırılan noktaların yeniden yapılması ve temizliğinin gerçekleştirilmesini sağlamadan adresinizden ayrılmaz. İvedilikle adresinize gelen uzman tesisatçılarımıza her türlü banyo tesisatınızı güvenle emanet edebilir, uygun fiyatlı hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

Mutfak Tesisatı

Hayatımızın önemli mekanlarından olan mutfaklar eğer yeterli ve güvenli tesisata sahip değillerse hem sağlığımızı ve hemde konforumuzu tehdit eden mekanlar haline dönüşmektedirler. Mutfak su ve elektrik tesisatı işlerinde firmamız önce güvenlik ve hijyen politikası ile hareket etmektedirler. Bunla beraber tesisatların mekanlırın bütünlüğüne uyumlu olması, uzun ömürlü olmasının yanısıra estetik açıdanda mükemmel olması konusunda mutfak tesisat işlerinizi gerçekleştirirler.

Uygulamalar ve mutfak tesisatı fiyatları hakkında bilgi için bizi aramanız yeterlidir. Tesisat konusunda gerekli  görüldüğü durumlarda yıkım işleri ve yadilat işleri itina ile yapılır. Mutfak tadilatı konusundaki hizmetlerimiz için İzmir mutfak tadilatı sayfamıza tıklayınız. Firmamız Ayrıca inşaat firmaları için komple tesisat işleri ve mutfak mobilyası imalatı yapmaktadır


Aydınlatma Tesisatı

Standarta elektrik tesisatı işlerinin yanı sıra konut ve işyerleri için aydınlatma tesisatı konusunda yardımcı hizmet sunmaktayız. Mekanların duvar ve tavan aydınlatma sistemleri için gerekil olan tüm alt yapı ve ekipmana sahip olan firmamız ayrıca tavan kapla, alçı tavan ve gergi tavan gibi konulardaki uzmanlığı sayesinde gerekli olan tüm aydınlatma işlerinizi en iyi şekilde yapmaktadır. Aydınlatma tesisatı işlerinde gerekli durumlarda uygulamların yapılacağı mekanların tavan dekorasyonu, alçı işleri gibi tadilatı güvenle yapılmaktadır.


Sıhhi Tesisat İzmir

Mekanların hem temiz su hem de pis su yani atık su gereksinimlerini karşılayan sistemin kendisine sıhhi tesisat adı verilmektedir. Veta yapı olarak her tip yapının sıhhi tesisat işlerini en sağlıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde uygulamaktayız . İzmir sıhhi tesisat firmaları içinde en deneyimli ustaları barındırmaktayız . İç mekanlarda varlığını sürdüren bu sistem iki ayrı gereksinime yanıt sunmaktadır. Bunlar suyu mekanın iç noktalarına bağlamak ve atık suyun boşaltılmasını sağlayan sistemlerdir. İç mekanlarda çeşitli bağlantılarla dağılan temiz su kullanıldıktan sonra pis su atık yönetimi parçalarıyla konutun dışına yönlendirilir.

Villa ve Yazlık Tesisatı

Veta Yapı İzmir,  yazlık tadilatı ve tesisatı konusunda hizmet sunmaktadır. Yazlık, villa, çiflik evi gibi konutlarda bulunduğu bölgenin alt yapı eksikliklerinden ya da benzeri nedenlerden kaynaklı tesisat problemlerine karşı en sağlam ve kullanışlı tesisat alt yapısını inşaa eder ya da yenileriz ederiz.

Yazlıklarda sıhhı tesisat, atık su tesisatı  ve temiz su tesisatı için gerekli tüm ekipman ve malzemeler tarafımızca temin edilmekte, kısa sürede işleriniz tamamlanıp yazların keyfini çıkarmanız sağlanmaktadır.

İnşaat , Apartman ve Site Tesisat İşleri

Bireysel konut ve dairelerin tesisat işlerinin yanı sıra firmamız apartman tesisat işleri ve site tesisat işlerinizi gerçekleştirmektedir. Apartman veya site tarzı konut alanlarının ortak kullanım alanlarına yönelik yada daire tesisat sistemlerine yönelik uygulamalarımız, sıhhi tesisat , atık su, apartman elektrik tesisatı , hidrofor sistemleri, bahçe sulama sistemleri olarak verilebilir.

Ayrıca inşaat firmaları ve müteahhitler ile çözüm ortağı olarak görev almaktayız. Yeni inşaat tesisat işleri yada tadilat işlerinde bize güvenebilirsiniz.