Cam Balkon

Anasayfa »

katlanır cam balkon fiyatları izmir

İzmir Cam Balkon

Balkon ve benzeri alanları kapamak ya da kaplamak için kullanılan bir sistemdir. Dekoratif ve modern bir yöntem olan bu modern ve şık sistemler Veta Yapı Dekorasyon tarafından en iyi malzeme ve işçilik kullanılarak uygulanmaktadır. İzmir cam balkon uygulamalarında her zevke ve mekana uygun tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Son yıllarda oldukça popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkan katlanır uygulama gerek kullanım kolaylığı  gerek uygun fiyatları ile kullaınıcılara büyük avatajlar sağlamaktadır. Öncelilkle şık ve modern görünümü ile mekanlar değer katan katlanır yapı ve tadilat uygulamalarında büyük deneyim sahibi olan Veta Dekor katlanır cam balkon fiyatları konusunda sizlere en iyi fiyat ve kaliteli işçiliği birarada sunmaktadır.

Cam Balkon Kaplama Uygulamaları

Hem estetik hem de fonksiyonel bir katlanır cam uygulamasının en az 8 mm olması gerekmektedir. Bu sistemler genelde 8 mm ve 10 mm olmak üzere iki ayrı standartta üretilirler. Her standart ölçünün yanı sıra oluklu çeşitleri de mevcuttur. Oluklu sistemlerin de hayatımıza girmesiyle beraber daha konforlu bir cam balkon mimarisi ortaya çıkmıştır. Hem bireysel hem de kurumsal mekanların tasarımında ayrı bir yeri olan cam kaplama balkon sistemleri normal camlara oranla kırılma riskleri daha azdır.


Kullanım Alanları

Geniş renk yelpazesine sahip olan katlanır cam balkon kaplama sistemleri sayesinde estetik görüntünün ön planda olduğu cafeleriniz, restoranlarınız, otelleriniz artık daha şık kılınabilmektedir. Bunun yanı sıra ev balkon ve teraslarında da sıklıkla tercih edilen uygulamalarımız son derece şık, fonksiyonel ve estetik bütünlüğü tamamlanmış olarak karşınıza çıkmaktadır. Katlanır cam sistemleri ile ayrıca havuz çevresini  kapatma , kış bahçesi uygulamaları yapılabilmektedir.


Zengin Renk ve Aksesuar Çeşidi

Tüm aksesuar seçimlerinde iç mekana uygun tercihte bulunabilir ya da sonradan dekorasyonu değiştirmeniz durumunda ise uygun bir renge boyatabilirsiniz. Balkon kaplaması esnasında sistemin hem üst hem de alt bölmelerinde ikişer sıra kıl fitil kullanılmaktadır. Profiller İstenirse galvanizli ve toz boya ile dilediğiniz renklerde olabilir. Bir çok dükkan , cafe ve benzeri işletme renk çok önemli bir konudur.

Katlanır Cam Balkon İzmir

Camları 8 mm ile 10 mm olarak tercih edilen bu sistemler temperli (damperli) olarak üretilirler. Renklendirmeleri standart beyaz (şeffaf)’ın yanı sıra isteğe göre füme, yeşil, mavi, satina olarak da tercih edilebilmektedir. Geçişleri arasında şeffaf fitiller tercih edildiği için dekorasyonu olumsuz yönde etkilemezler. Balkon şekline göre, fitil seçenekleri; mıktanıs kullanılarak elde edilen ya da alüminyum kullanılarak üretilen çeşitleri de mevcuttur. Kilitleme sistemlerinde standart ya da kulplar tercih edilebilmektedir.


Cam Balkonun Avantajları Nedir?

Tüm gürültü, ses ve ısı olumsuzluklarından korunmada üstün hizmet sunan bu uygulamalar izolasyon yüksek performans barındırmaktadır. Dış mekandan gelebilecek tüm gürültü katmanlarıyla mücadele eden uygulamalarımız ile ,  hem toz hem de hava koşullarından korunmak da mümkündür. Sistem kurulumu esnasında kullanılan tüm materyaller iki yıl garanti kapsamı altındadır.


1 Günde Montaj

Tüm sistemlerin tasarımı ve montajı sırasında tercih edilen profil katmanları alüminyum olup toz fırın boyalar kullanılarak üretilmektedir. Alüminyum renk seçenekleri arasında ral serileri, inkos serileri veya eloksal serileri bulunmaktadır. Montajı 1 günde teslim edilen cam balkon kaplamalarının hem iç hem hem de dış bölgeleri dahil dört bir yani anti bakteriyel silikonlarla izole işlemi yapılmaktadır.

Cam Balkon Maliyeti Ne Kadar ?

Sizlerde balkon kapatma uygulamsından yararlanmak istiyorsanız, bütçenize uygun fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Tek bir telefonunuzla ücretsiz keşif için adresinize kadar gelip size özel seçenekleri sunuyoruz. Katlanır cam balkon fiyatları izmir Veta Yapı Dekorasyon firmasının uzman kadrosu tarafından ücretiz olarak yapılan keşiften hemen sonra tarafınıza sunulmaktadır.

izmir cam balkon  kapatma ve kaplama fiyatları mekanın büyüklüğü, kullanılacak malzemem çeşidi ve istenen aksesuarlara göre dğişkenlik gösterir. Bizi arayın yerinizi ziyaret edip en iyi koşullarda projenizi hayata geçirelim.

Bu yönteme alternatif olarak pimapen – pvc doğrama ya da alüminyum doğrama ile balkon kapatma uygulamalarımız mevcuttur.

Uygulamanın Avantajları Nedir?

  • Yaz – kış balkon – teras keyfini sürmenizi sağlar.
  • Manzara kaybını önler.
  • Her türlü sert hava koşulunu minimalize eder.
  • Isı ve ışık tasarrufunu destekler.
  • Darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Hırsızlıkla mücadeleye yardımcı olur.
  • Tüm imar mevzuatlarıyla uyumludur.
  • Yasal sıkıntılar doğurmaz.
  • Camları her iki yöne doğru kolayca açıp kapayabilirsiniz.
  • Bakım ve temizliği oldukça pratiktir