Asma Tavan Dekorasyon

Anasayfa »

asma tavan izmir

İzmir Asma Tavan

Veta Yapı Dekorasyon firması olarak İzmir asma tavan dekorasyon uygulamaları yapmaktayız . Konut ve işyerleri tavan dekorasyon ve aydınlatma uygulamalarımız ile tavanlarınızın görünümü çok daha dekoratif ve estetik olmaktadır. Ayrıca asma tava aydınlatma uygulamaları ile eşssiz bir şekilde dizayn edilmiş tavanlar mekanlarınıza değer katmaktadır. Asma tavan yaptırmayı düşünüyorsanız bize bir telefon açmanız yeterlidir.

Asma Tavan Uygulamaları

Size özel olarak tasarlanan asma tavan modellerimiz ile sıradan tavanlar modern görünüme sahip ve aynı zamanda dekoratif yüzyler haline dönüşemektedir. Görünüm bakımından evinize değer katması bir yana aynı zaman uygulamalarımız sayesinde tavalarda bulunan kusurlar, kablolar yada havalandırma kanalları kapatılmaktadır. Bu sayede çok daha şık ve kullanışlı bir tavan sistemine sahip olursunuz. Zevkinizi ve kişiliğinizi yansıtan asma tavan modelleri ile mekanları dilediğiniz gibi kişiselleştirmeniz mümkündür.

Asma Tavan Modelleri

Asma tavanlar mevcut tavana, tabliye betonlarına yapılabilen tavan türüdür. Taşıyıcı sistemler ya da karkaslar kullanılarak yapılan bu tavanların birbirinden farklı çeşitleri vardır. Asma tavan modelleri ve çeşitlerinin fazla oluşu genellikle kullanılan materyal ve yapısal değişimlerden kaynaklanmaktadır. Asma tavan uygulamalarının fiyatlarının belirlenmesini doğrudan etkileyen malzeme yapısı ve çeşitleridir. Bunun yanı sıra işçilik de fiyat saptanmasında bir diğer ana kriterdir. Ancak bilinmelidir ki asma tavan uygulamaları görselliğin sağlayıcısı olduğu kadar, elektrik kablolarının, havalandırma materyallerinin ve gaz borusu gibi diğer alt kriterlerin gizlenmesinde de etkili olmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile size en uygun asma tavan fiyat teklifimizi sunmaktayız.


Uzun Ömürlü ve Güvenli Kullanım

İzmir asma tavan modelleri ve size özel tavan tasarımları sunan Veta,  malzeme bakımından çok çeşitlidir. Ancak yapı market  gibi yerlerde malzeme çeşitliliğinde en çok tercih edilen üç ana tür bulunmaktadır. Bunlar arasında alçıpan asma tavanlar rövanşta olup, metal tavanlar ve taş yünü tavanlar genellikle iş yeri, büro, ofis, restaurant, hastane gibi kurumsal merkezlerde daha çok tercih edilirler. Bilhassa evlerdeki asma tavan uygulamalarında genellikle alçıpan tavanlar daha yaygın kullanılırlar. Asma tavan uygulamalarındaki malzeme çeşitliliğini en sık kullanılan materyallere göre ayrılır.

Modern Yaklaşım ve Estetik

Günümüzde sıfır inşaatlar yapılırken inşaat mühendisleri genelde en az bir odaya asma tavan uygulamaları yaparak dekorasyondaki şıklığı desteklemesine yardımcı olmaktadırlar. İnşaat halindeyken sadece salonlara asma tavan uygulamaları yapılmaktadır. Lakin iç mimarlar eşliğinde çok değişik ve birbirinden eşsiz tasarımlara sahip asma tavan uygulamaları yapılarak evlerin tüm odalarına özel tavan tasarımları gerçekleştirilmektedir. Harika detaylar ve ışıklandırmalarla birlikte bütünleştirilen asma tavan uygulamalarındaki çeşitlilik hayal gücü ile sınırlıdır, yani sınırsızdır. İsteğe özel asma tavan yaptırabileceğiniz gibi mevcut binlerce örnekten de seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra hayalinizdeki asma tavanı tarif ederek sadece birkaç gün içerisinde tasarlatabilmeniz de mümkündür.


Asma Tavan Fiyatları Ne Kadar?

Bu tip uygulamalarında en çok tercih edilen galvanizli U-C tavanlar olup Alçıpan asma tavan çeşitlerinde yer alırlar. Uygun maliyetlidir ve tasarımı çok daha kolay olur. Sizlerde ev ve bürolarınız için asma tavan yaptırmak isterseniz, birbirinden eşsiz örneklerimizden birini inceleyebilir ya da hayalinizdeki asma tavana ulaşmak için bizlere 7/24 telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Asma tavan fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve kullanılacak malzemenin çeşidine göre belirlenmektedir.

Tavan Dekorasyon Uygulama ve Hizmetlerimiz

Tavan uygulamalarının mükemmel görünmesi ve uzun ömürlü olması için kaliteli malzemelerin ve doğru ekipmanın kullanılması gereklidir.Veta Yapı Dekorasyon olarak İzmir asma tavan dekorasyon için gerekli tüm malzeme ve ekipmanların en kalitelilerini kullanmaya özen göstermekteyiz. Bu sayede ev yenileme ve tadilat işlerinden ötürü evinizin değerine değer katmış olursunuz. İzmir dekorasyon malzemeleri ni İzmir Yapı Marketten en uygun fiyatlara temin etmekteyiz.


Alçıpan Asma Tavan Firması İzmir

Oldukça popüler olan alçıpan asma tavan İzmir sistemleri özellikle evlerde yaygın olarak kullanılırlar.  Alçı tavan modelleri galvaniz profiller ile yapılabildiği gibi kaynaklı kutu profiller kullanılarak da tasarlanabilirler.Uygun maliyetli olup alçıpan cinsine göre tasarımları vardır. Alçıpan asma tavan uygulamaları için bizi arayabilir ve hayallerinzideki mekanlara sahip olabilirsiniz.


Metal Tavan Uygulamaları

Bu asma tavanın yapımı esnasında metal tavan oturtmalı sistemler kullanılırlar.Oturtmalı sistem tercih edilmediği yerde sarkmalı sistemler şeklinde de tasarlanabilirler. Gizli taşıyıcılı sistemlere de sahiptirler. Metal tavan tasarımları dışarıdan fark edilmez ve alçıpan asma tavan uygulamalarına göre daha az maliyetlidirler. Metal tavan uygulalamaları VETA tarafından kısa sürede hayata geçirilmektedir.

Taşyünü  Asma Tavan

Taşyünü asma tavan sistemleri karomal modüler sisteme sahip asma tavan materyalleridir. Lineer sistemlerle kolayca tasarlanır ve monte edilirler. ses ve ısı yalıtımı özellikleri mevcuttur. Uzun ömürlüdürler. Hafif olmalarından dolayı güvenlidirler. Taşyünü asma tavan panelleri ve malzemelerinde türkiyenin ve dünyanın önde gelen ürünleri ile çalışmaktayız.


Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Başta İzmir ve ilçeleri olmak üzere Ege bölgesinde tüm yurdumuzda hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız anahtar teslim komple dekorasyon ve tadilat işleri yapmaktadır. Hizmetlerimiz ve referanlarımız için sitemizi inceleyebilirsiniz. Mimarlık, mühendislik ve müteahhitlik firmalarına ve kamu kurumlarına her türlü tadilat ve dekorasyon hizmetleri sunmatayız.