Alüminyum Doğrama

Anasayfa »

alüminyum doğrama izmir

İzmir Alüminyum Doğrama

Ev ve işyeri için kapı, pencere, vitrin ve bölme duvar ve dış mekan kapatma uygulamaları yapmakta olan Veta Yapı , İzmir alüminyum doğrama uygulamalarında bugüne dek yüzerce projeyi tamamlamış olan firmamız bir çok değişik tasarımı başarıyla imal etmekte montajını gerçekleştirmektedir. Balkon kapatma, dükkan vitrini , kış bahçesi ve ofis bölmesi uygulamaları en popüler uygulamalardır.

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Uygulamalarımız  çoğunlukla işyerlerinin tanıtım ve markalarının ifade edildiği işlevsel birer araçlardır. Kullanılan malzeme ve profil renkleri kurumsal kimliğinizi yansıtan tüm renklere uygun olarak imal edilebilir.  Bu ürünler ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak üretilmektedirler. Ülkemizde daha çok tanıtım ve duyuru aracı olarak kullanılan uygulamalar sıklıkla ısı yalıtımsız olarak tercih edilmektedir. Mekanlar için ise ısı yaltımlı olanları tercih edilmelidir.

1 Günde Montaj

Tüm alüminyum ve pvc doğrama işleri gerek işletmemizde gerekse de yerinde yapılarak bir iş günü içerisinde monte edilebilmektedir. Projeler gerçekleştirilirken 6 metreye kadar uzunluğa sahip alüminyum profiller kesilir, taslakları çıkartılır, kesilir, işleriniz ve tercih edilen mekana monte edilirler. Kurumsal firmalar için özel renk ve aksesuarlar ile en kaliteli işçilik birleşir ve ortaya estetik uygulamalar çıkar. Cafe dış mekan kapatma, özel mağaza vitrin  uygulamaları kurumsal kimliğiniz ve mimari tercihler doğrultusunda imala edilir.


Alüminyum Doğrama Ustalık İster

Firmamızın uzman kadrosunda yer alan alüminyum ve pvc ustaları tarafından gerçekleştirilen tüm işleriniz hızla ve kaliteli işçilikle tamamlanırlar. Uygun fiyatlı işçilik hizmetiyle bütünleşerek verdiğimiz bu hizmeti sağlayan tüm personellerimiz gerekli eğitim ve ustalık belgelerine sahiptirler. Teknik resimlerinizden, taslak görsellerinizden, örnek görsellerinizden ya da hayalinizdeki tasarımlarınızdan yola çıkarak tüm alüminyumve pvc işleriniz hızla yapılmaktadır.Ürün çeşitleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşıp ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.


Malzeme ve Ekipman Seçimi

Sistemler için gerekli tüm alet ve ekipmanlara sahip olan deneyimli kadromuzun gerçekleştirdiği doğrama projesinin hayata geçirilmesi  sırasında zımpara taşları, testere makinaları ve ilgili freze makinaları tarafımızca sağlanmaktadır. Müşteriye herhangi bir yük ya da ekipman sorumluluğu yüklemeyen ustalarımızın örnek çalışmaları ve hizmet ücretleri hakkında bilgilendirmeye sahip olmak için bizi aramanız yeterlidir.

Proje İmalat ve Montaj Süreci

Yapılacak projenizle ilgili ekipmanların listesini çıkaran ustalarımız gerekli makine ve takımlarla montaj için hazırlanırlar. İmalat mekanında ölçü ve taslaklarını aldıktan sonra kesme ve işaretleme işlemlerini de tamamlanmaktadır. Ardından bağlantı parçalarına dair detayları da gerçekleştirdikten sonra yerinde monte hizmetiyle kısa sürede teslimat sağlamaktadırlar. Alanında uzman ustalarımızın her biri  mesleki ustalık ve  sertifika eğitimlerine sahiptirler. Konut ve işyerleri için işleriniz kısa sürede imal edilir ve montajı yapılır.


İzmir PVC Doğrama Uygulamaları

Hem kapı hem de pencere sistemlerinin en uygun maliyetlisi ve en estetik görüntüye sahip olanı pvc ürünleridir. Yüksek sıcaklıklarda üretilerek biçimleri verilen pvc materyallerin kullanım avantajları ve dayanıklılık ömrü de oldukça yüksektir. Uygun maliyetli tadilat ve yenileme proje işlerinizin tamamını yürütmekte olan firmamızın deneyimli kadrosu sayesinde pvc’nin avantajlarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Özellikle inşaat aşamasının sonlandığı binaların tüm İzmir pvc doğrama işlemleri, pvc monte işlemlerinde firmamızı tercih ederek size uygun modelleri yine size uygun bütçelerle elde edebilirsiniz.


PVC Doğrama İzmir

Veta Yapı tarafınan yapılan uygulamalar ve çeşitleri de oldukça fazladır. İstek, talep ve ihtiyacınıza özel imalat  seçeneklerini belirlemek için bize bir telefonla ulaşabilirsiniz. Sürme pvc’den wc’ye, tek kanatlı pvc modelden combo pvc modeline dek pek çok pvc çeşidini uzman personellerimizle elde edebilirsiniz. PVC kapı , pencere ve balkon kapatma gibi uygulamalar için bizden fiyat almak için bizi aramanız yeterlidir.

PVC Doğrama Fiyatları Ne Kadar ?

Doğrama uygulamalarının fiyatlandırılması ve maliyeti hesabı , uygulamanın yağılacağı alanın metretül üzerinden hesaplanması ile yapılmaktadır. İkinci olarak gelen faktör kullanılacak malzemelerin markası ve profil kalınlığı detayıdır. Üçüncü faktör ise kullanılacak cam çeşidi ve kalınlığıdır. Son faktör ise kullanılacak aksesuarların maliyetidir. Pvc yada alüminyum doğrama fiyatları bu temel faktörlerin toplamından oluşmaktadır.

Veta Yapı Dekorasyon , Egepen Deceuninck , Pimapen,  Winsa, Pakpen, Erpen ve Fıratpen gibi önde gelen ve kalitesi kanıtlanmış uzun ömürlü malzeme üreticilerin ürünlerini tercih etmektedir. Pvc ve Alüminyum doğramaya altenatif olarak İzmir Cam balkon uygulamalarımıza gözatmak isteyebilirsiniz.

PVC Doğramanın Avantajları Nedir?

Hem ses yalıtımı hem de ısı yalıtımı bakımından zengin içeriklere sahip olan pvc doğrama çeşitleriyle birlikte estetik görüntüyü de bir arada elde edebilir ve dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. PVC uygulamalar alüminyuma nazaran çok daha uygun bütçelerle sunulmakta olup, alüminyumda PVC’de olduğu gibi hava girme ihtimali yok denecek kadar azdır.

Estetik görüntü açısından oldukça fazla seçeneğe sahip olan model ve  işlerimizi görmek, fiyat bilgisi almak ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak isterseniz bizi bir telefon ile aramanız yeterli olacaktır. Ücretiz olarak sunulan keşifin ardından ihtiyaçlarınızı en iyi ve uzun ömürlü olarak karşılayacak dekorasyon , tadilat ve yenileme işleriniz için size fiyat sunmaktayız.


İzmirde ve çevre ilçelerinde hizmet sunmaktayız. Karşıyaka, Bornova, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar , Konak Alsancak Bostanlı Mavişehir Urla Narlıdere Güzelbahçe  gibi ilçelerin yanı sıra Seferihisar, Alaçatı , Foça, Çeşme , Selçuk, Kuşadası gibi ilçelerimzde ve Ege Bölgesi genelinde hizmetinizdeyiz.